Kargom Nerede

Büyük Beden Pantolonlar

Büyük beden pantolon bayan giyiminde etek ile birlikte en çok tercih edilen alt kıyafet olma özelliği taşır. Büyük beden pantolonlar farklı kombinlere imkân tanır. En yaygın kombin tarzı pantolon üzerine giyilen bluz veya gömlek iken tuniklerle de eşleştirmek mümkün.

Büyük beden pantolon kadın giyiminde çok büyük bir öneme sahiptir. Kalıp problemlerinden numara problemine ve daha bir çok problem beraberinde geliyor. Bu problemleri ortadan kaldırmak büyük beden bayan jean pantolonlarda 32 bedenden 40 bedene (kumaş pantolon ölçülerine göre 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60 bedene kadar) ve  büyük beden kumaş pantolonlarda ise 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56 bedene kadar skala sunuyoruz.

Stilinizi tamamlayan, zayıf göstererek her kadının tercihi haline gelen büyük beden pantolon; sportif ve klasik tarzıyla her zevke hitap eder hale gelmiştir.  Zafoni.com ‘da büyük beden pantolonlar arasından beğendiğinizi uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz!

Bedenine Uygun Doğru Pantolonu Seçmek En Önemlisi!

Her yaştan ve her tarzdan kadının olmazsa olması olan pantolon modelleri, kıyafetlerin en sonsuz çeşitliliğine sahip parçası. Sizlere görsel olarak güçlü bir tarz sunan pantolon, her ortama da uyum sağlar. Gardıroplarımızın hit parçası pantolonlar, büyük beden giyinen kadınlar için daha zor bir seçim olsa bile artık gelişen moda anlayışı, her bedene her formda pantolonu üretip, tasarlayabilmektedir. Size kalan vücudunuza uygun kesim ve kumaşı tercih edip doğru parçalarla kombinlemek.

Tamamlayıcı görev gören büyük beden pantolon,hem günlük görünümlerde kurtarıcı hem de akşam davetlerinde tarzı yükseltici bir konumdadır. Bol paça pantolon, İspanyol paça büyük beden pantolon, boru paça, dar paça, büyük beden havuç pantolon gibi modellerle, renk ve desen açısından da sonsuz skalasıyla, dolaplarda hep yer etmektedir. Uyumlu aksesuarlarla kombinleyebilir, zamanın eskitemediği modellerle 80’ler ve 90’lar havasını yakalayabilir. Geniş alternatiflere sahip büyük beden pantolonlar, kemer ve kuşak gibi etkili parçalarla da özgün tarzınıza hava katacaktır.

Aksesuarlarla desteklenmiş bol paça büyük beden pantolonların yanı sıra nakış, . Taş ve inci işlemelere sahip bir gömlek ve topuklu ayakkabı ile kombin yapılan büyük beden jean pantolon; anında davet giysisine dönüşebilir. Aynı pantolon sade bir gömlekle giyildiğinde ise günlük yaşantıda şık bir çizgi yakalamanıza yardımcı olur. İspanyol paça büyük beden pantolonlar ile retro bir görünüm elde edilebilirken, bileği kapatan bol kesim büyük beden pantolonlarla da salaş ve şık bir tarz edinebilirsiniz.

Tarzınızı Konuşturacağınız Büyük Beden Pantolon Seçimleri

Kullanılan pantolonların, daima şık bir görünümle rahatlık sağlaması doğru bir pantolon seçimi ile mümkündür. Bedeninizi iyi tanımanız da oldukça önemlidir. Pantolon tercih ederken yapılacak ilk şey beden ölçünüzü doğru şekilde ölçmektir. Bedeninize göre daha dar olan pantolonlar, nefes almanızı zorlaştırdığı gibi hareket etmenizi de engelleyebilir. Aynı zamanda, ölçünüze göre daha dar pantolonlar tercih etmek elde etmek istediğiniz şık görünüme de gölge düşürebilir. Bunun yanında, beden ölçünüze göre daha bol pantolon giymek de olumsuz durumlar yaratabilir. Olması gerekenden daha bol bir pantolon ile hareket etmeniz zorlaşırken sıkı bir görünüm elde etmek de zorlaşır. Bunun yanında, ölçünüze uygun bir pantolon tercih etmek, tarzınızı korumanız için oldukça önemlidir. Rahat hareket ve esneklik elde etmek için kullanışlı pantolonlar tercih edebilirsiniz.

Bununla birlikte, boyunuza uygun paça yapılarını tercih etmek önemlidir. Bacak boyu uzun olan kullanıcılar, büyük beden dalgıç pantolonları tercih edebilir. Belden paçaya doğru bollaşan bu model pantolonlar, bol gömlekler veya dar bluzlarla kombin edilerek kullanılabilir. Uzun bacağı olduğundan daha uzun gösteren bu model, farklı desen ve renkleri ile karşınıza çıkar.

Yanı sıra, kullanıcıların istekleri ve pantolonu giyecekleri alanlar da tercih sırasında dikkat edilmesi gereken hususlardır. Sürekli hareket eden ve rahatlığı önemseyen kullanıcılar için büyük beden lastikli pantolonlar uygundur. Hareketli bir işte çalışan veya ofiste uzun çalışma saatlerinde rahat etmek isteyenler tarafından bu modeller sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda, hamile kullanıcılar da büyük beden hamile pantolon kullanabilirler.
 

Ürünlerde kullandığımız malzemelerin kullanıcılarının sağlığına zarar vermeyecek maddeler içermesini önemsiyoruz.

Yerli üretici olmamızın avantajıyla bütçenize en uygun pantolon modellerini sunuyoruz. Pantolonlarınızı kombinlerken kadın üst giyim kategorisi de ziyaret etmeyi unutmayın.

Zafoni.com ödeme konusunda kolaylıklar sağlamak için müşterilere taksit seçenekleri sunulmuştur.

Bunun yanında kredi kartı ya da diğer online ödeme yöntemlerini tercih etmeyen müşteriler için ürünün teslimi sırasında kapıda ödeyebilme hakkı verilmiştir.

Çeşitli ödeme seçenekleri ile kolay alışveriş farkını yaşamak ve tek bir yerde tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi yerdesiniz.

Keyifli alışverişler dileriz!