Çağrı Merkezi: 0850 259 8544

Sıkça Sorulan Sorular

Ürüne bakmak ve ürünü denemek amacıyla ambalajını açabilirsiniz. Lütfen orijinal ambalajı saklayın ve ürünle birlikte iade edin. Ürünleri ağır kokulu parfümler, tıraş losyonu ya da iz bırakabilecek bir deodorant sürmüşken denemeyiniz. Ayakkabıları dışarıda giymeyiniz; tabanda herhangi bir kir ve sürtme izi olmamalıdır. Etiketleri çıkarmayınız. Mayolar, yüzme şortları, iç çamaşırları, küpe vb. takılar hijyen dolayısıyla kesinlikle iade edilemez. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu iade politikası hatalı ürünlere ilişkin yasal haklarınızı etkilemez.

*DEĞİŞİM ve İADE İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR. 

Konu hakkında detaylı bilgi almak için;

 

www.zafoni.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim- iade süresi teslim tarihinden itibaren 15 GÜN dür. 

İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile iadesi şarttır.
İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.
İade işlemini gerçekleştirmek için ürünler ile birlikte size iletilen iade formunu dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız. Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olunuz.
Paket tarafımıza ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.
Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücreti tarafımıza aittir. Kargo ücreti tarafımızca karşılanacak olan gönderimlerin sadece anlaşmalı kargo şirketlerimiz olan  Sürat Kargo ile yapılması gerekmektedir. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.

İade adresi: Bağlar Mah. Osman Paşa Cad. No:9 Melin İş Merkezi Güneşli / İSTANBUL

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Tüm iadelerinizi anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo üzerinden ücretsiz yapabilirsiniz. Zafoni.com iadesi olduğunu belirtmeniz yeterlidir.

Anlaşmalı kargo şirketlerimizin dışında tercih edeceğiniz kargo şirketine iadenizi yaparken kargo ücretini ödemeyi kabul ettiğiniz takdirde yapabilirsiniz.

 

 

Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün inceleme biriminden kabul onayı alındıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade edilmektedir.

Ödemenizi debit / kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz para iadeniz ödeme yaptığınız kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.

 Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir. 

Yapılan iadenin kredi kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Zafoni.com, iade ettiğiniz ürünün tutarının tamamını kartınıza yatırır fakat bankanızın politikasına göre geri ödeme taksitli bir şekilde yapılır.

Eğer siparişiniz kargoya verilmişse kargo şirketini arayıp adres değişikliği talebinde bulunabilir ya da Zafoni müşteri hiztmelerini arayabilirsiniz.