Kargom Nerede

Sık Sorulan Sorular

Ürünümü/Ürünlerimi Nasıl İade Edebilirim?

İade, ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde yapılması gerekir. Ürünle/ürünlerle beraber gelen faturanın arkasındaki iade formunu eksiksiz doldurduktan sonra anlaşmalı kargo şirketlerimizle iade kargosunu ücretsiz gönderebilirsiniz.

İade/İptal Ücretim Ne Zaman Ödenir?

İade ettiğiniz ürün/ürünlerin ücret iadesi 2 gün içinde tarafımızdan yapılır.

İade ve ücretin teslimi aşağıdaki gibidir:

  • Ürün tarafımıza ulaştığı zaman iadeye uygunluğu kontrol edilir.
  • Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 iş günü içerisinde iade işlemi gerçekleşir.
  • Ürün iade şartlarına uymuyorsa adresinize tekrar gönderilir ve ücret iadesi yapılmaz.

Ücretin kartınıza yansıma süresi bankanıza göre değişebilir. Gecikmelerden Zafoni.com sorumlu değildir. Yaşadığınız gecikmelerle ilgili bankanızın müşteri temsilcisiyle görüşmeniz gerekir.

Kredi Kartımla Taksitli Alışverişimde Ücret İadesi Nasıl Olur?

Zafoni.com, iade ettiğiniz ürünün tutarının tamamını kartınıza yatırır fakat bankanızın politikasına göre geri ödeme taksitli bir şekilde yapılır.

İade İçin Hangi Adresi Kullanmalıyım?

ADRES

İadeyi Farklı Bir Kargo Şirketi ile Yapabilir Miyim?

Anlaşmalı kargo şirketlerimizin dışında tercih edeceğiniz kargo şirketine iadenizi yaparken kargo ücretini ödemeyi kabul ettiğiniz takdirde yapabilirsiniz.

Hangi Ürünler İade Kapsamında Değildir?

Tek kullanımlık ve hızlı bozulan ürünlerin dışında ambalajı ya da etiketi alıcı tarafından zarar görmüş, iç giyim, bikini, mayo, kişisel bakım ürünleri gibi kişisel ürünler iade edilemez. Eğer ambalajında bir sorun yoksa, ürün tekrar satışa sunulabilir durumdaysa iade kabul edilir.

Ürünüm Kargoya Verildikten Sonra Adres Değiştirebilir Miyim?

Eğer siparişiniz kargoya verilmişse kargo şirketini arayıp adres değişikliği talebinde bulunabilir ya da Zafoni müşteri hiztmelerini arayabilirsiniz.