Kargom Nerede

Mite Love Sütyen Takım Puantiyeli Mavi Dolgu Destekli ML2271

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye 

ÜRÜN ÖZELLİĞİ

Mite Love Sütyen Takım Puantiyeli Mavi Dolgu Destekli ML2271, Kadın iç Giyim

Puantiyeli Mavi Kumaş ve Beyaz Dantelli Kumaştan Üretilmiştir.

Mavi Sütyen Kısmı Dolgulıu ve Desteklidir,

Kumaşın Renkleri Orjinaldir, Olup Boya İçermez, Sağlığa Zararlı Hiç BirMadde Bulunmamaktadır.

Uzun Süre Kulllanabilmek İçin, Önerilen yıkama sıcaklığı kutu üzerinde yazmaktadır, lütfen yıkam atalimatına uyunuz.

Mavi ve Beyaz Renklerin Bozulmaması için çamaşır suyu ya da ağartıcı madde içermeyen deterjan kullanılması, açık ve koyu renklerin ayrı ayrı yıkanması önerilir.

RENK

Mavi – Beyaz Dantel

Mitelove

Editörün Notu
 
Mite Love iç Giyim ile Şıklığınıza Renk Katın!
 
Mite Love Sütyen Takım Puantiyeli Mavi Dolgu Destekli ML2271 takım yapısıyla sizleri Daha Seksi ve farklı gösterecek!

Standart ve Klasik olan tasarımlardan sıkıldıysanız Mite Love ürünleri tam Tarzınıza göre.

Mite Love Sütyen Takım Puantiyeli Mavi Dolgu Destekli ML2271 Modeli Bedeninizi Şımartacak Şık Tasarlanmıştır
 
Mite Love Sütyen Takım Puantiyeli Mavi Dolgu Destekli ML2271 mitelove Farkını Hissedecksiniz.
 
Şıklığını daha ön plana çıkarmak isteyen Bayanlar için birebir bir ürün!

Öneri ve Görüşleriniz Bizim İçin Değerlidir, Tercihlerinize Ürün Sunmaktan Mutluluk Duymaktayız.

Mite Love Sütyen Takım Puantiyeli Mavi Dolgu Destekli ML2271 Modeline  uygun fiyat avantajıyla sahip olabileceksiniz. 

İndirimli ve uygun fiyat avantajlarını kaçırmamak için Sizde hemen Sizin İçin Hazırladığımız Şık Sütyen Takımını sipariş verin! 

İç Giyimde Modaya yön veren bir marka haline gelen Mite Love, sizler için Binlerce Ürün Seçeneği Sunarak hangisini alsam diye düşünmekten başka bir seçenek sizlere bırakmıyor.

Mite Love Sütyen Takım Puantiyeli Mavi Dolgu Destekli ML2271 Kaliteli Kumaş Yapısı ve Şık Tasarımı ile Uygun Fiyta Tercihinize Sunulmaktadır!

Mite Love Sütyen Takım Puantiyeli Mavi Dolgu Destekli ML2271 Her Geçen Gün Yeni Ürün ve Model Tasarımları ile Beğeninize Sunulmuştur.

Mite Love Sütyen Takım Puantiyeli Mavi Dolgu Destekli ML2271 Modelimizde Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Mite Love Sutyen Takim Puantiyeli Mavi Dolgu Destekli Ml2271 - Beden Tablosu

 

Mite Love Sutyen Takim Puantiyeli Mavi Dolgu Destekli Ml2271

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Sütyen Takım Puantiyeli Mavi Dolgu Destekli ML2271

Ürün Kodu: MTLmitelove-2271
69,99 TL
42,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ