Kargom Nerede

Mite Love Sütyen Takım Parlament Mavi Dolgu Destekli ML2265

Mitelove

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye 

ÜRÜN ÖZELLİĞİ

Sütyen Takım Parlament Mavi Dolgu Destekli ML2265

Mavi Kumaş ve Siyah Dantel Kullanılarak Tasarlanmış %30 Transparan Yapıdadır.

Süteyen Kumaşı Renkleri Orjinaldir. Boya İçermez, içerisinde Sağlığa zaarlı hiç bir materyal bulunmamaktadır.

Sütyen Takımını Uzun Süre Kullanabilmek İçin, Önerilen yıkama sıcaklığı ve Yıkama talimatı Kutu üzerindeki açıklamalarda bulunmaktadır,

Elde veya Sütyen Yıkama Topu Kullanarak Yıkanmadı Tavsiye Edilir.

Renkliler için çamaşır suyu ve Benzeri madde Çeren deterjan kullanılması Tavsiye edilir, açık ve koyu renklerin ayrı yıkanması önerilir.

RENK

Mavi -Siyah

Mitelove
Editörün Notu
 
Mite Love Sütyen Takım Parlament Mavi Dolgu Destekli ML2265 Mite Love iç Giyim farkını Üstünüzde Hissedeceksiniz!
 
Mite Love nin İndirimli ve uygun fiyatlarını kaçırmamak için Şimdi hemen sipariş verin! 

İç Giyim Modasının Vazgeçilmezi Olan Mite Love, sizler için ürün çeşitliliğini de arttırarak hangisini alsam diye düşünmekten başka bir seçenek bırakmıyor.

Mite Love Sütyen Takım Parlament Mavi Dolgu Destekli ML2265 en uygun fiyat avantajı ile sizlere sunulmaktadır!

Kaliteli tercihleri ile Kendini daha ön plana çıkarmak isteyen Kadınların Vazgeçilmez Tercihi!

Müşterileirmize Uzman Destek ekibimiz ile satınalma öncesi ve sonrasında Destek vermekten onur duymaktayız,

Mite Love Sütyen Takım Parlament Mavi Dolgu Destekli ML2265 Artık istediğiniz tarz desen ve modeldeki ürünlere en ucazip fiyat avantajıyla sahip olabileceksiniz. 

Mite Love Sütyen Takım Parlament Mavi Dolgu Destekli ML2265 seksi tarzı ve takım yapısıyla sizleri farklı gösterecek bir model!

Günlük Kullanılan Klasik olan modellerden sıkıldıysanız Mite Love ürünleri tam sizlere göre.

Mite Love Sütyen Takım Parlament Mavi Dolgu Destekli ML2265 Kaliteli ürün ve şık kumaşıyla beraber sizlere en cazip fiyat avantajını sunabilmek için var gücümüzle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Mite Love Sütyen Takım Parlament Mavi Dolgu Destekli ML2265 iç giyim ürünleriyle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Mite Love Sutyen Takim Parlament Mavi Dolgu Destekli Ml2265, Beden Tablosu

Mite Love Sutyen Takim Parlament Mavi Dolgu Destekli Ml2265

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Sütyen Takım Parlament Mavi Dolgu Destekli ML2265

Ürün Kodu: MTLmitelove-2265
69,99 TL
42,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ