Kargom Nerede

MİTE LOVE SİYAH FİLELİ SÜTYEN TAKIM DOLGU DESTEKLİ ML2268


MARKA

MİTE LOVE

 

ÜRETİM YERİ

TÜRKİYE

 

ÜRÜN ÖZELLİĞİ

Siyah Fileli Sütyen Takım Dolgu Destekli sütyen takımları ML2268

Beyaz Sütyen Üzeri Fileli Kumaşla Birlikte Tasarlanarak, Seksi Bir Görünüm Sunulmuştur.

Beyaz ve Siyah Sütyen Renkleri Orjinaldir Kumaş Rengi Olup Boya İçermez

Sütyen Takımını Uzun Süre Kullanabilmek için, Kutu Üzerinde Bulunan Yıkma Talimatlarına Lütfen Uyunuz.

Mite Love Siyah Fileli Sütyen Takım Dolgu Destekli ML2268 için çamaşır suyu Vb. madde içermeyen deterjan kullanılması açık ve koyu renklerin ayrı ayrı yıkanması bilmeniz gerekmededir.

 

RENK

Siyah – Beyaz

 

Mitelove Editörün Notu

Mite Love ile Kendi Zevklerinizi daha ön plana çıkarmak istiyorsanız, Sizin İçin Harika Bir Ürün!

Satış öncesinde ve sonrasında her zaman yanınızda olan Uzman destek ekimizle yanınızdayız;

Mite Love Siyah Fileli Sütyen Takım Dolgu Destekli ML2268 Artık istediğiniz tarzda ve modeldeki iç Giyim Ürünlerine uygun fiyatlarla sizde sahip olabileceksiniz.

Mite Love Siyah Fileli Sütyen Takım Dolgu Destekli ML2268 Seksi Takım Yapısı ile Sizleri Çok Farklı Gösterecek ve Tarzınıza Tarz Katacak iç Giyim Ürünüdür.

Sıradan Klasik olan tasarımlardan sıkıldınız mı? o zaman mitelove ürünleri tam sizlere göre Tasarlandı.

Mite Love Siyah Fileli Sütyen Takım Dolgu Destekli ML2268 iç Giyim modeliyle kendinize güvenin, Tarzınızı Yansıtın.

Mite Love Siyah Fileli Sütyen Takım Dolgu Destekli ML2268 Mite Love nin seksi tarzlarının farkını hissedin ve başkarına bunu hissettirin.

İç Giyim Ürünlerinde İndirimli ve uygun fiyat fırsatlarını kaçırmamak için Şimdi hemen sipariş verin.

İç Giyim ve Fantazi iç Giyimde Modaya yön veren bir marka haline gelen Mite Love, Her Geçen Gün çeşitliliğini de arttırarak hangisini alsam diye düşünmekten başka bir seçenek sizlere bırakmıyor.

Mite Love Siyah Fileli Sütyen Takım Dolgu Destekli ML2268 Kaliteli Ürün ve Uygun Fiyat Avantajları ile, En Kısa Sürede Kapınızda.

Mite Love Siyah Fileli Sütyen Takım Dolgu Destekli ML2268 iç Giyim Üreünlerimizle İlgili Beğeni ve Görüşleriniz Bizim İçin Değerli, Siz Değerli Müşterilerimizin Değerli Önerileri ile, Tasarımlarımızı Geliştirmekte ve Sizlere Uygun Tarzlar Üretmekteyiz.

mitelove Markamızı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder, Tarzınıza Uygun Ürün Sunmaktan Mutluluk Duymaktayız.

Mite Love Siyah Fileli Sutyen Takim Dolgu Destekli Ml2268, Beden Tablosu

 

Mite Love Siyah Fileli Sutyen Takim Dolgu Destekli Ml2268

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Siyah Fileli Sütyen Takım Dolgu Destekli ML2268

Ürün Kodu: MTLmitelove-2268
69,99 TL
42,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ