Kargom Nerede

Mite Love Seksi Liseli Kız Kostümü Fantezi Giyim

Mite love seksi liseli kız kostümü fantezi giyim; kostümlerin fantezi iç giyimle tasarladığı dar giyimdir. Liseli kız kostümü iç giyim parçalarından oluşur. Kadınların vücut yapılarını seksi anlamda zarif gösteren seksi liseli kız kostümü şık gösterir. Kullanıcıların kostüm alanında düşlediği fantezi kullanımı liseli kız kostümü ile ayaklarınıza getiren Mite Love. En trend modellerle ve kaliteli kostümleri sizler için derleyen online alış veriş sitesidir. Fantezi iç giyim alanında oldukça başarılı olan Mite Love seksi liseli kız kostümü ile devam etmektedir. Çiftlerin cinsel isteklerini tatmin etmek adına istediği kostümler arasında gençlik yıllarındaki fantezilerini çağrıştıracak kostüm liseli kız kostümü. Yenilikçi olarak iç giyimin trendlerini denemek isteyen kullanıcılara seksi liseli kız kostümü fazlasıyla cüretkar bir duruş sağlar. Fantezi liseli kostümü partnerinize unutamayacağı anlar yaşatabilirsiniz. Partnerinizin her anında görmek istediği tek kişi olmak için fantezi liseli kostümü kullanabilirsiniz. Güzelliğinizi göz kamaştırıcı olmak için iç giyimle taçlandırabileceğiniz bir ürün fantezi liseli kostümü. Partnerinizi memnun edecek ve size olan arzularını kamçılayacak bir kostüm seksi liseli kız kostümü. Uzun gecelerinizi fantezilerle dolu bir geceye dönüştürmek için liseli kız kostümü. Partnerinize üstünlük sağlayacak ve ipleri elinize alacağınız bir kostüm seksi liseli kız kostümü. Liseli kız kostümü ile öz güveninizi yükseltebilecek bir kostüm. Hemcinsleriniz arasında egonuzu yüksek tutacak liseli kız kostümü. Seksi liseli kız kostümü ile ilişkinizi zinde tutacağınız bir üründür. İmrenilen bir çift olmak için kullanabileceğiniz önemli bir iç giyim ürünü olan seksi liseli kız kostümü. Kısa eteğiyle ve dekolteli yapısıyla seksiliğinize anlam katacak fantezi liseli kostümü’dür. Kullanıcılarını iyi hissettirecek kostüm fantezi liseli kostümü. Seksi liseli kız kostümü seksi duruşun doğru tercihidir. Fantezi liseli kostümü mutlu gecelerin adıdır. Seksi liseli kız kostümü kullanımı kolay ve seksi bir görüntü kazandıran bir kostümdür.

Gizli Gönderi

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez, Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

 

Paket İçeriği

1 Adet Etek, Üst Kısım ve standart düz jartiyer çorabı

 

Beden tablosu mitelove

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Seksi Liseli Kız Kostümü Fantazi Giyim

Ürün Kodu: MTLmitelove-1631
159,99 TL
94,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ