Kargom Nerede

Mite Love Seksi Hemşire Kostümü

Mitelove

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye

RENK

Beyaz

GİZLİ GÖNDERİ

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez,

Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

PAKET İÇERİĞİ

 

Ürün 4 parçadan oluşmaktadır (Kostüm, şapka, külot ve çorap)

 

Mitelove

Editörün Notu

 

Mite Love Seksi Hemşire Kostümü sizin zevk ve tercihinize göre özenle tasarlanıp imal edildi. Seksi Hemşire Kostümü ile kendinizi oldukça seksi bir o kadar da kusursuz hissedeceksiniz. Seksi Hemşire Kostümü kadınların daha çekici olmasından ziyade bir o kadar da kendilerini daha iyi hissetmelerine olanak sağlamaktadır. Seksi Hemşire Kostümü geniş fantazi dünyanıza hitap eden bir tasarım ile karşınıza çıkartıyoruz. Seksi Hemşire Kostümü arzuladığınız yüksek tansiyonlu gecelerin başrolü olacaktır! Seksi Hemşire Kostümü bedeninizi bütünü ile sararak eşsiz bir görünüm sağlayacak. Seksi Hemşire Kostümü partneriniz ile ilişkinizi kuvvetlendirerek daha verimli ve hoş vakitler geçirmenizi sağlayacak. Bu mükemmel modeli ortaya çıkardık ve Seksi Hemşire Kostümü ile ayaklarınızı yerden keserek hiç tatmadığınız bir deneyim yaşayarak tadına doyulmaz bir birliktelik yaşayacaksınız. Seksi Hemşire Kostümü ile kendinizi daha mutlu ve hissetmekten ziyade aynı zamanda partnerinizi de mutlu etme konusunda başarılı olacaksınız. Seksi Hemşire Kostümü güzel ve hızlı gecelerin başrolü olacak!

Mite Love Seksi Hemşire

giysileri tarafımızca özenle imal edilmektedir. Mite Love Seksi Hemşire giysileri yıllardır süregelen tecrübemiz ile üretilmektedir. Mite Love Seksi Hemşire giysileri tarafınıza dikkatlice paketlenip gizli gönderi seçeneği ile gönderilmektedir. Mite Love Seksi Hemşire giysileri kargo birimimiz dahil kimse ürünün ne olduğunu veyahut içeriğini bilmemektedir. Mite Love Seksi Hemşire teniniz ile direk temas ettiği için son derece sağlıklı kumaşlardan imal edilmektedirler. Mite Love Seksi Hemşire giysileri aynı gün kargo seçeneği ile aynı gün kargoya teslim edilir. Mite Love Seksi Hemşire giysisinden son derece memnun kalacak ve mağazamızı tercih ettiğiniz için asla pişman olmayarak tekrar alışveriş yapacaksınız!

 

Mitelove

Mite Love Beden Tablosu

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Seksi Hemşire Kostümü

Ürün Kodu: MTLmitelove-1613
99,99 TL
64,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ