Kargom Nerede

Mite Love Fantezi Giyim Kuşaklı Seksi Gecelik

Mitelove

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye

RENK

Siyah

GİZLİ GÖNDERİ

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez,

Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

PAKET İÇERİĞİ

Jartiyerli tanga, 1 adet Jartiyer Aksesuarı, Zincirli gecelik

Mitelove

Editörün Notu

Mite love fantezi giyim kuşaklı seksi gecelik, fantezi iç giyim her dönemde kadınların ilgi odağı olmuştur. Üretim konusunda oluşan rekabet dünyası kadar kadınların şık görünme ve tüm gözlerin üzerinde olma isteği olmuştur. Bu ürünler arasında gecelik, iç giyim ve kıyafetler dahil olmak üzere birçok alanda kendini iyi his ettirecek ürüne ihtiyaç duyarlar.

Kuşaklı gecelik bu fantezi ürünler arasında yalnızca biridir. Seksi gecelik olarak da bilinen bu gecelikle partnerinizin ilgisini kendinizde toplayabilirsiniz. Fantezi seksi gecelik ile kadınların iç giyim olarak kendi seksi duruşlarını anlamlandırmak amaçlı kullandıkları üründür. kadınların güzelliklerini bakımla tamamladıkları ve iç giyimle destekledikleri ürünler seksi gecelik ile tamamlarlar. Boydan gelen ve bel kısmında kuşakla bağlanan dekolteli yapısıyla vücudun seksiliğini ortaya koyan  seksi gecelik.

Göğüs altından gelen bağlama usulüyle göğüslere dolgunluk görünümü vererek seksi gösteren gecelik kuşaklı gecelik. Partnerinizle gecelerinizi geçirmek için kullanabileceğiniz fantezi seksi gecelik ile doyum noktasına ulaşabilirsiniz. Fantezi seksi gecelik mutlu anlar biriktirebileceğiniz ve partnerinizi hoşnut bırakacağınız bir üründür. Kuşaklı gecelik çiftler arasında kullanımı yaygın olan bir üründür. kadınların fantezi iç giyimde geceliklerin ön plana çıktığı yoğun olarak tül kumaşın kullanıldığı ürünler tercih eden kadınların seksiliğini partnerine karşı ortaya çıkaracak olan fantezi seksi gecelik tasarımıdır. İç giyimin yaygın olarak ve kişiye özel olmasıyla yaygın bir üretim gerektiren ve gecelik olarak ön planda tutulan fantazi seksi gecelik türünde siz kullanıcıların beğenisine sunuldu. Kuşaklı gecelik kaliteli duruşuyla estetik yapısıyla sizleri bekliyor.

Kuşaklı gecelik kendini şıklığınıza ve güzelliğinize güzellik katacağınız bir üründür. Seksi gecelik ile partnerinizin isteklerine cevap niteliğinde olan bir üründür. Her kullanımında ilk günkü kullanımı gibi duran seksi gecelik kalitesiyle kullanıcılarını bekliyor. Seksi gecelik gecelerinizin vazgeçilmez parçası olan üründür. Seksi gecelik solmayan rengiyle kullanışlıdır.

Seksi gecelik kadınları bakımlı ve seksi olarak gösteren bir üründür. Seksi gecelik sizin partnerinizin başını döndüren bir görüme kavuşturur.  Kullanıcıları tarafından memnuniyet içeren bir ürün fantezi seksi gecelik. Her türlü isteklerinizin karşılığını bulabileceğiniz site Mite Love üzerinden ulaşabilirsiniz. Kuşaklı gecelik ve daha birçok ürünün bulunduğu adrestir.

Mitelove

Mite Love Beden Tablosu

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Seksi Gecelik Kuşaklı Fantazi Giyim

Ürün Kodu: MTLmitelove-1622
119,99 TL
73,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ