Kargom Nerede

Mite Love Kadın Giyim Seksi Gecelik Takım Fuşya

Mite love kadın giyim seksi gecelik takım fuşya fantezi iç çamaşırı ürünler bayanların özel anlarında tercih ettikleri en etili iç giyim ürünleridir. Gündelik yaşantınız da heyecanınızı artıran kadın giyim seksi gecelik. Seksi gecelik takım ile farklı arayışlara gerek kalmadan oldukça seksi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kullanıcıları tarafından oldukça tercih edilen gecelik takımı gecelik takım fuşya’dır. İlişkisinin monotonlaştığını düşünen çiftlerin tercih edebileceği fantezi iç giyim gecelik takım fuşya. Sıra dışı bir etki yaratan gecelik takım fuşya monotonluğu giderir. Yatak odalarında esen soğuk havanın yerini sıcak ve mutlu esintiye bırakmasını sağlayan gecelik takım fuşya. Koyu renk ve parlak tasarımıyla kışkırtıcı çekiciliği yaratır gecelik takım fuşya. Partnerinizle farklı zevkleri tatmak adına kullanabileceğiniz bir ürün gecelik takım fuşya. Seksi gecelik takım ile farklı zevk ve fanteziler yaşabileceğiniz bir iç giyim ürünüdür. Kadın giyim seksi gecelik ile ilişkinize farklı bir bakış getirebilirsiniz. Kendinizi yenileyebileceğiniz bir ürün olan kadın giyim seksi gecelik. Seksiliğinizle kışkırtıcı olabileceğiniz bir gecelik takımı seksi gecelik takım. Partnerinize unutamayacağı geceler yaşatabileceğiniz bir gecelik seksi gecelik takım. Seksi gecelik takım ile özgüveninizi kazanabileceğiniz bir üründür. Kadın giyim seksi gecelik göğüs ve omuz dekolteleriyle oldukça çekici bir görünüm sağlar. Kadın giyim seksi gecelik partnerinizin size istek duymasını sağlayan fantezi iç giyim ürünüdür. Her kullanımında ilk gün kullanımını sunan kaliteli gecelik seksi gecelik takım. Kadın giyim seksi gecelik yaygın olarak kullanılan şık ve parlak görünümlüdür. Seksi gecelik takım ön plana çıkan modellerden biridir. Seksi gecelik takım kaliteli duruşuyla uygun fiyata Mite Love’da. Seksi gecelik takım gibi birbirinden farklı fantezi iç giyim modellerini bulabileceğiniz Mite Love. 

Gizli Gönderi

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez, Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

 

Paket İçeriği

Beden tablosu mitelove

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Kadın Giyim Seksi Gecelik Takım Fuşya

Ürün Kodu: MTLmitelove-1657
199,99 TL
114,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ