Kargom Nerede

Mite Love Kadın Giyim Saten Gecelik Kırmızı

Mite love kadın giyim saten gecelik kırmızı saten kumaştan üretilmiştir. Kadınları etkileyici ve seksi gösteren birçok gecelik çeşidi bulunmaktadır. Cinsel hayatta büyük değişimler sağlayan gecelikler saten gecelik. Saten gecelik kırmızı tül ve dantel detay bulundurur. Kadın giyim saten, fantezi gecelik çeşitleri arasında en çok tercih edilen geceliklerdir. Saten gecelik tercih sebebi vücudun üzerinden kayan yapıda olmasıdır. Saten gecelik giyen kadınlar çoğunlukla alt kısma iç çamaşır giymediklerinden ve cinsel hayata ayrı bir renk kattıklarından dolayı erkeklerin daha çok hoşuna gidiyor. Kadın giyim saten dantel detay bulundurmasıyla vücutta bazı noktaları göstermesi erkekleri daha çabuk isteklendiriyor. Bu yüzden kadınlar dantelli saten gecelik modellerini de sürekli tercih ediyor. Saten gecelik kırmızı, diğer modellere göre daha çok tercih edilmesinin en büyük faktörü vücuda sağladığı estetik görünüm ve erkekleri daha fazla etkilemesidir. Saten gecelik kırmızı ile cinsel anlamda kadının daha çekici olması ve erkek tarafından daha çok beğenilmesi sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra birçok saten gecelik çeşitlerini de her geçen gün sitemize ekliyoruz. Saten gecelik kırmızı, Kırmızı renk normal ortamlarda dikkat çekici özelliğe sahip olduğu kadar geceliklerde de dikkat çekiciliği ve öz güven artırıcılığı bulunmaktadır. Öz güveninizi tamamlayan saten gecelik ile baş döndürebileceğinizi unutmayın. Sizi seksi bir görünümle her ortamda dikkatleri üzerinizde toplayacak olan kırmızı rengin kadın giyim saten geceliklerde de çekici olmanızı sağlar. Baştan çıkarıcı etkiyle yatak odalarınızda sizi çekici kılan iç giyim saten gecelik kırmızı. Kadın giyim saten geceliklerde kırmızının parlak ve koyu tonları tercih edilmelidir. Koyu ve parlak tonlar çekiciliği artırır saten gecelik kırmızı renkli geceliklerde. Kadın giyim saten geceliklerde kırmızıda koyu tonlarının kullanılması kadınsı özellikleri ortaya koyar. Koyu tonlar kadın giyim saten geceliklerde kumaşın kalitesini de ortaya koyar. Saten gecelik kırmızı vücutta dökümlü ve hareketli duruşu erkeğin ilgisini oldukça çeker. Şık ve seksi bir duruş sergiler saten gecelik kadın. Saten geceliklerin birçok ürününü bulabileceğiniz site Mite Love. Saten gecelik kırmızı Mite Love ile kaliteli ve uygun fiyatlarıyla.

 

Gizli Gönderi

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez, Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

 

Paket İçeriği

Gecelik ve tanga

Beden tablosu mitelove

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Kadın Giyim Saten Gecelik Kırmızı

Ürün Kodu: MTLmitelove-1647
139,99 TL
79,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ