Kargom Nerede

Mite Love Fantezi Gecelik Kırmızı Transparan

Mitelove

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye 

ÜRÜN ÖZELLİĞİ

Kumaş Rengi Orjinal Olup Boya İçermez.

Uzun Süre Kullanım İçin, Önerilen yıkama sıcaklığı için, Yıkama  talimatı Kutu üzerindeki açıklamalara uyunuz.

Renkliler için çamaşır suyu ya da ağartıcı madde içermeyen deterjan kullanılması, açık ve koyu renklerin ayrı ayrı yıkanması önerilir.

RENK

Kırmızı

PAKET İÇERİĞİ

Gecelik

Mitelove

 

 

Editörün Notu
 

Fantezi gecelik kırmızı transparan olduğunuzdan daha seksi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kırmızı gecelik ile sıcak geceler geçirebilir ve partnerinizi memnun edebilirsiniz. 

Transparan gecelik, gecelikte en çok tercih edilen kumaş türüdür. Fantezi dünyasında sık sık adından bahsettiren transparan gecelik kadınların gösteriş dünyasının vazgeçilmez unsurudur. 

Kırmızı gecelik siyah detaylı tasarımıyla estetik bir görünüme kavuşmuştur. Transparan gecelik farklı renk ve modellerde Mite Love vitrinlerinde mevcuttur. Zengin beden ölçüleriyle vitrinlerimizde yer alan kırmızı gecelik şık ve estetik tasarımıyla derlenmiştir. Fantezi gecelik kırmızı her kullanımda ilk kullanımdaki görünümünden ödün vermez. 

Kırmızı gecelik solmayan renkte olup kaliteli kumaştan yapılmıştır. Fantezi gecelik kırmızı, transparan ve kırmızının birleşimiyle sizde özgüveninizi kazanabilirsiniz. Profesyonel kadınların tercih ettiği ürünlerin başını çeker. Kırmızı gecelik ile partnerinizi mutlu edebilir ve kendinizi de aynı ölçüde tatmin etmiş olursunuz. 

Kırmızı gecelik ile gecelerinizi neşelendirebilir, huzurlu bir yapıya bürünebilirsiniz. Fantezi gecelik kırmızı tek parçadan oluşur. Transparan gecelik, tül yapısında olup tahriş etmeyen ve vücudu sıkmayan kırmızı gecelik kaliteli kumaştan imal edilmiştir. Kırmızı gecelik birçok kadının Fantezi gecelik kırmızı olarak kullandığı ve gecelerine sıcak bir hava katmak isteyen kadınların tercih ettiği bir üründür.

 Transparan gecelik ile partnerinize üstünlüğünüzü kanıtlayacağınız bir üründür. 

Fantezi gecelik kırmızı iç giyim kategorisinde en yaygın kullanımı bulunan fantezi üründür.

 Transparan gecelik beden ölçülerinizi bildiğiniz takdirde denemden vücudunuza uygun olan bedeni seçebilirisiniz. Kırmızı gecelik mağazalara gitme durumu olmayanların rahatlıkla ve gizlilik esasları göz önünde bulundurularak teslimatı gerçekleştiriyoruz. Fantezi gecelik kırmızı arayıp zamandan tasarruf etmek isteyen kadınların siparişlev erdikleri adrese hızlı ve güvenilir kargoyla teslim alabilirler.

 

 

 

Mitelove

Beden tablosu mitelove

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Fantezi Gecelik Kırmızı Transparan

Ürün Kodu: MTLmitelove-1171
49,99 TL
31,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ