Kargom Nerede

 

Mite Love Fantezi Gecelik Dantelli Beyaz

Mitelove

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye

GİZLİ GÖNDERİ

 

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez,

Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

PAKET İÇERİĞİ

Dantelli Gecelik (Ürün 3 parçadan oluşmaktadır. Üst Kısım - Gecelik - Tanga)

Mitelove

 

 

Editörün Notu
 

Fantazi gecelik dantelli Beyaz, iç giyim kişiye özel olduğundan bu alana eğilim oldukça fazladır. Dantelli gecelik iç giyimde ekseriyet kullanılan ve talep edilen iç giyim türü olması edeniyle rekabeti beraberinde getirir. 

Beyaz gecelik rekabet ortamının artmasıyla birçok tekstil firmasının yönünü iç giyime çevirdi. Arz talep doğrultusunda Beyaz gecelik alanında hızlı artış meydana geldi. Daha önceleri fantezi iç giyim konusunda ithal ürün kullandığımız ülkemizde son yıllarda fantazi Beyaz gecelik tamamına yakın bölümü ülkemizde üretilip yurt dışına ithal da sağlandı. Çoğunluk firmanın yoğunlaştığı iç giyimde dantelli gecelik üretimi artmıştır. 

Beyaz gecelik rekabet kaynaklı üretime eğilim kaliteli ürün üretiminde bir adım ileri gidilmiştir. Daha önceki yıllarda ülkemizde fantazi Beyaz gecelik üretimin dahi olmadığı iç giyim ürünleri gelinen son nokta ise online site üzerinden fantazi iç giyim ürünleri satışa sunuldu. Dantelli gecelik kişiye özel olma sebebiyle birçok farklı model ve desende üretimi başlayan dantelli gecelik tül ürünlere olan talep doğrultusunda üretimde ürünler arz edilmektedir. Fantazi Beyaz gecelik renk kategorisinde dantelli gecelikBeyaz gecelik vs ürünler üretimi başlamıştır. Rekabetin getirdiği bir diğer önemli konu ise kaliteli ürün üretilmesidir.

Fantazi Beyaz gecelik kaliteli kumaşıyla ve kaliteli imalatıyla fantazi iç giyimde yerini aldı. Kadınların önem verdiği ve ciddi bir eğilim gösterdiği fantazi Beyaz gecelik türünde hızlı artış olmaktadır.

Fantazi Beyaz gecelik kadınların aşk ve tutkunun rengi olarak gördüğü Beyaz seksi görünüm kazandırmasıyla seçici renk olma özelliğini kazandırır Beyaz Dantelli gecelik olarak bildiğimiz model ise seksi ve çekiciliği arttırır. Dantelli gecelik Beyaz renkle buluşması tüm özellikleri kendinde barındıran tasarım olarak ortaya çıkar. Beyaz gecelik karşı cinsi etkilemek için doğru seçim ve doğru hamle yapacağınız bir andır. Beyaz gecelik göz alıcı bir görünüm kazandırır. 


Dantelli gecelik ile partnerinizi etki altına alacağınız bir tasarımla siz değerli kadınlar için derlendi. Dantelli gecelik ile partnerinizi baştan çıkarıp ipleri ellinize alacağınız bir gecelik. 


 

Mitelove

Mite Love Beden Tablosu

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Fantezi Gecelik Dantelli Beyaz

Ürün Kodu: MTLmitelove-1211
84,99 TL
51,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ