Kargom Nerede

Mite Love Fantazi Giyim Uzun Transparan Gecelik Takım

Mitelove

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye

RENK

Siyah

GİZLİ GÖNDERİ

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez,

Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

PAKET İÇERİĞİ

Gecelik ve Tanga

Mitelove

Editörün Notu

Siyah uzun transparan gecelik takımı, size şık bir görünüm sağlayan fantezi gecelik takımıdır. Transparan gecelik takımı ile partnerinizi baştan çıkaracağınız ve onu etki altına alabileceğiniz bir ürün. Boydan uzun göğüs dekoltesi bulunan siyah gecelik takımı sizi şık bir görünüme kavuşturur.

Mite Love Fantazi Giyim Uzun Transparan Gecelik Takım Uzun gecelik takımı ile partnerinizle sıcak vakitler geçirebilirsiniz. Siyah gecelik takımı size özgüven kazandırır. Transparan gecelik takımı fantezi gecelikler arasında tülden imal edilmesiyle en çok tercih edilen fantezi iç giyim ürünüdür. Uzun gecelik takımı fiziksel olarak vücudunuzda görünmesinden rahatsız olduğunuz bölgelere zarif bir görüntü kazandırır.

Siyah gecelik takımı, şık ve göz kamaştırıcılığınızla partnerinizin başını döndüreceksiniz. İlişkinizi sağlam temeller üzerine oturtabileceğiniz temel prensip görsel olarak yapılacak küçük değişikliklerdir. Bunu sağlamak için fantezi iç giyim dünyasında yer alan transparan gecelik takımı ile sağlayabilirsiniz. Dış dünya ile ilk teması kurmanın temel yolu fiziksel görünüm oluyorsa ilişkideki ilk temas iç giyimle zenginleştirilir.

Mite Love Fantazi Giyim Uzun Transparan Gecelik Takım Uzun gecelik takımı ile ilişkinize görsellik katarak etkili bir yol benimsemiş olursunuz. Siyah gecelik takımı ile gecelerinize renk katabileceğiniz bir üründür. Transparan gecelik takımı partnerinizde sizi arzu edecek hisler uyandırmaya sevk eder. Uzun gecelik takımı fiziksel olarak size seksi bir görünüm kazandırır. Transparan gecelik takımı kaliteli kumaştan imal edilmiştir. Siyah gecelik takımı sağlığa yan etkisi bulunmamaktadır. Uzun gecelik takımı her kullanımında ilk günkü kullanım kadar şıklığını korur. Siyah gecelik takımı vücut hareketlerini kısıtlamadan rahat bir şekilde hareket etkinliğini korur. Uzun gecelik takımı tüm vücudunuzu sırt bölgesinden ayaklara kadar kapatır. Transparan gecelik takımı fazla istenmesi üzerine yeni ürün olarak mite love fantezi iç giyim kategorisinde yer aldı.

Mite Love Fantazi Giyim Uzun Transparan Gecelik Takım Fantezi geceliklere sahip olmak isteyen ve mağazada biri görür ayıplar düşüncesini taşımayanların rahatlıkla istenilen beden ölçüleriyle siyah gecelik takımı sahibi olabilirsiniz. Şık olmak için servet ödemenizi gerektirmeyen bir ürün olan siyah gecelik takımı uygun fiyata sizler için derledik. Siyah gecelik takımı için siparişleriniz gizli kargoyla adrese teslim edilir.

Mitelove

Mite Love Beden Tablosu

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Fantazi Giyim Uzun Transparan Gecelik Takım

Ürün Kodu: MTLmitelove-1600
119,99 TL
59,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ