Kargom Nerede

Mite Love Siyah Transparan Seksi Tasarımlı Fantezi Gecelik

Mite love siyah transparan seksi tasarımlı fantezi gecelik, seksi görünüşlerinizi anlamlandıracak bir ürün. Siyah transparan gecelik sabahlık olarak kullanabileceğiniz bir üründür. Seksi tasarımlı gecelik gibi fantezi gecelik takımları arasında iç giyim de bulunabilir. Siyah boydan uzun ve yan taraflarında uzun yırtmaç bulunduran seksi transparan gecelik. Siyah transparan gecelik kalçaları açıkta bırakarak seksi görünüşünüzü destekler. Seksi tasarımlı gecelik partnerinizin başını döndüreceğiniz bir üründür. ilişkinizi zinde tutmanın yolu seksi transparan gecelik. Partnerinizle gecelerinizi güzel yaşamanın doğru tercihi siyah transparan gecelik. Seksi transparan gecelik siyah rengiyle zarafetiyle şıklığınıza şıklık katacak bir üründür. Seksi tasarımlı gecelik fantezilerinizi partnerinize sunabileceğiniz bir üründür. Siyah transparan gecelik ile yatak odalarınızın atmosferini değiştireceksiniz. İç giyim ile yatak odalarınızı değiştirmekle etki yaratacağınız ve partnerinizle ilişkinizi sağlama alacağınız bir ürün siyah transparan gecelik. Partnerinizle yatak odalarınızda geçirdiğiniz anlarınızı anlamlandırmak için siyah transparan gecelik. Siyah transparan gecelik fantezilerinizi partnerinize konuşturacağınız bir üründür. Seksi transparan gecelik gibi fantezi iç giyim alanında birbirinden farklı modelde iç giyim bulabilirsiniz. Seksi transparan gecelik ile yatak odanızda değişim rüzgarı estirebilirsiniz. Seksi tasarımlı gecelik ile partnerinizde göz kamaştırıcı etki yaratabilirsiniz. Seksi tasarımlı gecelik ile partnerinizi etki altına alarak tüm ipleri ellerinize alabileceğiniz bir üründür. Siyah transparan gecelik yatak odanızın motivasyonunu yüksek tutacak bir üründür. yatak odalarındaki hava hayatın birçok alanını etki altına alır ve siyah transparan gecelik ile sağlayabilirsiniz. Buda seksi tasarımlı gecelik ile öz güveninizi kazandırır. Özgüvenle gelen üstünlüğü sağlayabilirsiniz. Seksi transparan gecelik bulabileceğiniz ve güvenle alabileceğiniz adres Mite Love.

 

Gizli Gönderi

Ürün Tarafınıza Özenle Paketlenerek Gönderilir, Kargo Personeli Dahil, Kimse Paket İçeriğini Bilemez, Almış Olduğunuz Tüm Ürünlerin İçeriği, Yalnızca Firmamız Bilgisi Dahilinde ve Güvence Altındadır.

 

Paket İçeriği

Beli kurdeleli elbise ve tanga

Beden tablosu mitelove

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Fantazi Gecelik Siyah Transparan Seksi Tasarım

Ürün Kodu: MTLmitelove-1639
139,99 TL
80,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ