Kargom Nerede

Mite Love Dantelli Sütyen Takım Fuşya Dolgu Destekli ML2260

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye 

ÜRÜN ÖZELLİĞİ

 Dantelli Sütyen Takım Fuşya Dolgu Destekli ML2260, Sizin İçin Tasarlanmış Şık Bir İç Giyim Ürünüdür.

Fuşya Siyah Sütyen Takımının Renkleri Orjinal Kumaş Rengi Olup Boya ve Sağlığa Zararlı Bir Madde İçermemektedir.

Sütyen Takımınız Uzun Süreli Kullanabilmek İçin, Yıkama Sıcaklığına Kutu Üzerinde yazan Talimatları Dikkate Alarak Uyunuz.

Siyah Fuşya Sütyen Takınının Orijanal Kumaş Dukusu ve Renklerini Korumak İçin, Çamaşır Suyu Vb, Maddeİçeren Deterjan Kullanmayınız.

Mümkün ise Elde Veya Sütyen Yıkama Topu İle Yıkayınız.

RENK

Fuşya – Siyah

Mitelove
Editörün Notu
 
Mite Love nin İndirimli ve uygun fiyat avantajlarını kaçırmamak için Mağazamızı Takip Edip, Fırsat ve Avantajlardan Yararlanabilirsiniz! 
 
Mite Love Dantelli Sütyen Takım Fuşya Dolgu Destekli ML2260 Size Özel en uygun fiyat avantajıyla!

Mite Love Dantelli Sütyen Takım Fuşya Dolgu Destekli ML2260 Sizin İçin Tasarlanmış iç Giyim Ürünlerimiz ile Daima Yanınızdayız. 

Mite Love Dantelli Sütyen Takım Fuşya Dolgu Destekli ML2260 Dolgulu ve Destekli Modelimiz sizleri farklı gösterecek!

İç Giyimin Klsaik Moddellerinden Sıkıldıysanız, Mite Love ürünleri tamda İstediğiniz Tarzlarda Tasarlanmaktadır.

Mite Love Dantelli Sütyen Takım Fuşya Dolgu Destekli ML2260 Ürünmüzde ve Üretmiş Olduğumuz Tüm Ürünlerde Kaliteli Özenle Seçilmiş Kumaşlar Kullanılmaktadır.

İç Giyim Modasına Yön Veren Mite Love, Tarz ve Tasarımları ile Sizlere Her Geçen Gün Yeni Model Tasarımlar Sunmakta, Çeşitliliğini Sürekli Artırarak Hizmetlerine Devam Etmektedir.

Farklı Tarz ve Seksi Tasarlanmış Modellerimiz ile Kendini daha ön plana çıkarmak isteyen kadınların için bire bir ürün!

Mite Love Uzman Destek Ekibi, ve Online Mağazaları Satış öncesi ve sonrası her zaman yanınızda!

Mite Love Dantelli Sütyen Takım Fuşya Dolgu Destekli ML2260 Modelimiz ve İç Giyim Ürünlerimizde Mite Love yi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder, Mutlu Günlerle Kullanmanızı Temenni Ederiz.

Mutlu Kadının Tercihi Mite Love...

mite-love-dantelli-sutyen-takim-fusya-dolgu-destekli-ml2260-beden-tablosu

mite-love-dantelli-sutyen-takim-fusya-dolgu-destekli-ml2260

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Dantelli Sütyen Takım Fuşya Dolgu Destekli ML2260

Ürün Kodu: MTLmitelove-2260
69,99 TL
42,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ