Kargom Nerede

Mite Love Dantelli Sütyen Takım Beyaz Dolgu Destekli ML2261

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye 

ÜRÜN ÖZELLİĞİ

Dantelli Sütyen Takım Beyaz Dolgu Destekli ML2261

Kırmızı Dantelli Beyaz Sütyen Takımında Kaliteli Kumaş Özenle Seçilmiş Boya ve Sağlığa Zarlı Herhangi Bir Madde İçermeyen Kumaş Kullanılmıştır.

Kırmızı Dantelli Sütyeni Uzun Süre Kullanabilmeniz için Dikkat etmeniz gereken yıkam sıcaklığı kutu üzerinde yer almaktadır, Sütyen yıkama topu kullanarak veya elde yıkamanız tavsiye edilir, Sütyeni Doğal Yapısı ile Kurutmanız Önerilir.

Kırmızı Dantel ve Beyaz Kumaşın Yapısının Bozlumaması için, Sütyeni Yıkarken Çamaşır Suyu veya Benzeri Madde İçeren Detarjan Kullanılmamasına Özen Gösteriniz.

RENK

Beyaz – Kırmızı Dantel

Mitelove
Editörün Notu
 
Mite Love Dantelli Sütyen Takım Beyaz Dolgu Destekli ML2261 ve Sizler İçin Tasarladığımız Binlerce Ürünü ve Cazip fiyat avantajlarını kaçırmamak için hemen sipariş verin! 

iç Giyim Modasına Yön Veren Bir Marka Haline Gelen Mite Love, Siz Değerli Müşterileri İçin Tasarladığı Ürün Çeşitliliğini Her Geçen Gün Artırarak, Hangi Ürünü Alsam Düşüncesinden Kurtarmaktadır.

Beyaz Sütyen ve Kırmızı Dantelli Seksi Tasarımı ile, Kendini daha ön plana çıkarmak isteyen Bayanlar için Önerilen Şık bir ürün!

Mite Love nin Uzman Destek Ekibi Satış öncesi ve sonrası her zaman yanınızda olacaktır.

Mite Love Dantelli Sütyen Takım Beyaz Dolgu Destekli ML2261 ve Yüzlerce Sütyen Takımı Kaliteli Kumaş Yapısı İle Sizin İçin En Uygun Fiyat Avantajı ile Satışa Sunulmaktadır.

Mite Love Dantelli Sütyen Takım Beyaz Dolgu Destekli ML2261 Seksi Tasarımı, Birinci Sınıf Kumaştan Üretilmiş, Siz Değerli Müşterilerimizin Beğenisine Sunulmuştur.

Mite Love Dantelli Sütyen Takım Beyaz Dolgu Destekli ML2261 Size Özel Tasarımı Dolgulu takım yapısıyla sizleri farklı gösterecek!

Her Yerde Karşılaştığınız Klasik olan tasarımlardan sıkıldıysanız Mite Love Beyaz Dolgulu Sütyen Takımı Kırmızı Dantelli Seksi Tasarımı ile tam sizlere göre.

Mite Love Dantelli Sütyen Takım Beyaz Dolgu Destekli ML2261 Modelimiz ve En Kaliteli kumaşlarla Ürettiğimiz Modeller ile sizlere en uygun fiyat avantajını sunabilmek için, Ekibimiz var gücüyle çalışmalarına devam etmektedir.

Mite Love Dantelli Sütyen Takım Beyaz Dolgu Destekli ML2261 ve Sizler İçin Tasarladığımız iç Giyim Modellerinde Markamızı Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder Mutlu Günlerle Kullanmanızı Temenni Ederiz.

Mite Love Dantelli Sutyen Takim Beyaz Dolgu Destekli Ml2261, beden tablosu

Mite Love Dantelli Sutyen Takim Beyaz Dolgu Destekli Ml2261

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Dantelli Sütyen Takım Beyaz Dolgu Destekli ML2261

Ürün Kodu: MTLmitelove-2261
69,99 TL
42,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ