Kargom Nerede

Mite Love Beyaz Sütyen Külot Takımı Desteksiz ML2264

MARKA

Mite Love

ÜRETİM YERİ

Türkiye 

ÜRÜN ÖZELLİĞİ

Mite Love Beyaz Sütyen Külot Takımı Desteksiz ML2264, iç Giyimin Adı Mite Love.

Beyaz Sütyen Kumaş Renkleri Orjinaldir Boya İçermez, Sağlığaz Zararlı Maddeler İçermez.

Desteksiz Sütyen Düz Kırık Beyaz Modeldir.

Destekli Modellerimiz İçin Diğer İlanlarımızı İnceleyebilirsiniz.

Sütyeni Uzun Süre Kullanabilmek İçin Dikkat Etmeniz Gereken En Önemli Unsur, Elde veya Yıkama Topu Kullanarak Yıkamanızdır.

Yıkama Bittikten Sonra, Doğal Formunda Kurutunuz.

Sütyen Takımının Rengini Korumak İçin, Çamaşır Suyu Vb. Deterjan Türlerini Kullanmayınız.

RENK

Beyaz

Mitelove
Editörün Notu
 
Mite Love Beyaz Sütyen Külot Takımı Desteksiz ML2264 Mite Love Modellerinin farkını hissedeceksiniz!
 
Mite Love iç Giymin nin İndirimli ve uygun fiyat avantajlarını kaçırmamak için hemen sipariş verin! 

İç Giyime yön veren bir marka haline gelen Mite Love, sizler için Her Geçen Gün çeşitliliğini de arttırarak, Hizmet Kalitesini Yükseltmeye Devam Ediyor.

Mite Love Beyaz Sütyen Külot Takımı Desteksiz ML2264 Ürün Cazip Fiyat Seçeneği ile Size Özel Sunulmaktadır.

Seksi Tarzını daha ön plana çıkarmak isteyenler için Harika Bir Ürün!

Temsilcilerimiz Satış öncesi ve sonrası her zaman yanınızda, Dilediğiniz Zaman Mağazamıza Ulaşabilirsiniz.

Mite Love Beyaz Sütyen Külot Takımı Desteksiz ML2264 Artık dilediğiniz tarz ve modeldeki ürünlere uygun fiyat avantajıyla sahip olabileceksiniz. 

Mite Love Beyaz Sütyen Külot Takımı Desteksiz ML2264 yapısı ile Kombine Şık Görünüm Sağlamaktdır!

Standart Klasik iç Giyim Modellerinden sıkıldıysanız Mite Love ürünleri tam sizlere göre.

Mite Love Beyaz Sütyen Külot Takımı Desteksiz ML2264 Kaliteli ürün kumaşıyla Birlikte sizlere Zengin seçenek ve en uygun fiyat avantajını sunabilmek için var gücümüzle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Mite Love Beyaz Sütyen Külot Takımı Desteksiz ML2264 Modelinde bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Mite Love Beyaz Sutyen Kulot Takimi Desteksiz Ml2264 - Beden Tablosu

 

Mite Love Beyaz Sutyen Kulot Takimi Desteksiz Ml2264

PAMUK:

İnce, serin ve yazlık kumaş üretimi için ideal olan Pamuk aynı zamanda, her sezona uygun, daha kalın kumaşların üretimi için de kullanılır. Ana özellikleri: yüksek higroskopik olması, cildi tahriş etmemesi ve alerjik olmamasıdır. Pamuklu kumaşlar kolaylıkla yıkanabilir ve yüksek sıcaklıklarda ütülenebilir.

KETEN:

Cilt üstünde yarattığı serin his nedeniyle, yazlık giysi üretimi için oldukça uygundur. Ana özellikleri: güçlü ve parlak olması; alerjik olmaması, yüksek su tutma kapasitesi ve cilt üstünde yarattığı rahatlıktır. Sıcak su ile yıkanabilir, hemen kurur ve kolayca kırışmasına rağmen ütülenmesi kolaydır.

VİSKON

Yüksek nem alma özelliği olan bir kumaştır. Viskon kumaşlar, hoş, zarif ve rahattır. Parlaklığı diğer kumaşlara göre daha fazladır ve bu nedenle  ‘yapay ipek’ olarakta bilinir. Giyimi rahat, rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumludur. Viskon ürünler sıcak olmayan suda elde yıkanır. Kuru temizleme önerilir. Yüksek ısıda ütülenebilir ancak santrifüjlü kurutma yapılmamalıdır.

AKRİLİK

Akrilik kumaş, yüne çok yakın özelliklere sahiptir. Şeklini uzun süre koruma özelliğine de sahiptirler. Her türden rengi oldukça iyi bir şekilde tutma özelliğine de sahip olan akrilik kumaşlar, güneş ışığına, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bütün bunlara ek olarak insanı sıcak tutan ama terletmeyen bir yapıya sahip olan bu kumaş aynı zamanda oldukça hafiftir.

POLYESTER:

Aşınma ve yıpranmalara karşı dirençlidir ve düşük derecede yanma özelliğine sahiptir. Polyester kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

LİKRA (ELASTAN)

Genellikle başka dokumalarla karıştırılır ki ürün hem esnek, hafif, hem de şeklini koruyabilir olsun. Likra esnek bir yapıya sahip olduğundan yıkandığında boydan ve enden çekme özelliği olan bir lif kumaştır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

DENİM

Jean giysi üretiminde kullanılan kumaşlar genellikle % 100 pamukludur. Son yıllarda % 65 polyester, % 35 pamuk karışımı gibi kumaşlar da denenmektedir. Denim kumaşının en belirgin özelliği dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıdır. Yıpranma oranını düşürmek için ürünlerin ters çevrilerek yıkanması önerilir. Ütüleme işleminde, buhar kullanımı önerilir.

SCUBA ( DALGIÇ )

Dayanıklı ve vücudu saran özelliğiyle birçok kıyafet üretiminde tercih edilen, esnek yapısıyla şık bir görüntü sağlayan bir kumaş türüdür. Çok kolay şekil alır, neredeyse ütü istememektedir, vücuda yapışmaz ve vücudu toparlar. Bir beden küçük gösterdiği için ayrıca tercih edilir. Yıkama işleminde kesinlikle sıcak su ya da yüksek devir sıkma işlemi yapılmamalıdır. Bazı türlerinde deforme olma görülebilir. 30 derecede düşük devirde yıkanması gerekmektedir.

YÜN:

Ana özellikleri: sıcak tutması, yumuşaklığı, esnek olması ve su tutma kapasitesidir. İnceliği, yapısı ve özellikleri elde edildiği koyun çeşidine göre değişir. Nem çekme özelliği yüksek, yumuşak ve esnek kumaşlardır. Nem çekme özelliği vardır, vücuttaki ısıyı dışarı geçirmez. Yüksek ısıda yıkandığında çeker, keçeleşme ve sararmaya eğilimlidir.

LİYOSEL YA DA TENCEL:

Yapay bir liftir. Genellikle viskoz gibi dökümlü ve akıcı pamuksu kumaşlar elde etmek için pamuk ile birlikte kullanılır. Ana özellikleri: iyi hava alması, nemi emmesi, yumuşaklığı ve parlak olmasıdır. Yıkama talimatına uygun olarak kullanılmalıdır.

NAYLON VEYA POLİAMİD:

Düşük emici güce sahip olması nedeniyle, özellikle spor ve boş zamanlarda giyilen giysiler için kullanılmaktadır. Naylon kumaşların bakımı, çamaşır makinasında yıkanabilir olmaları, hızlı kurumaları ve ütülenmesine gerek kalmaması nedeni ile çok kolaydır.

Kargo ve İade bilgileri için tıklayınız.

Mite Love Beyaz Sütyen Külot Takımı Desteksiz ML2264

Ürün Kodu: MTLmitelove-2264
69,99 TL
41,99 TL
Beden Tablosu

incelenen ürünler

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ