Kargom Nerede
%33
Asimetrik Kesim Elbise Lacivert
%33
Asimetrik Kesim Elbise Bej
Asimetrik Kesim Elbise Bej
19,99 TL
29,90 TL
%22
Resim Şeritli Elbise Kırmızı
Şeritli Elbise Kırmızı
34,99 TL
44,90 TL
%75
Resim Üst Dantel Detaylı Elbise Fusya
%71
Resim Yan Büzgülü Simli Elbise Mor
Yan Büzgülü Simli Elbise Mor
79,99 TL
279,98 TL
%71
Resim Yan Büzgülü Simli Elbise Bordo
%71
Resim Yan Büzgülü Simli Elbise Siyah
%75
Resim Omuz İpli Elbise Vizon
Omuz İpli Elbise Vizon
39,99 TL
159,98 TL
%75
Resim Omuz İpli Elbise Krem
Omuz İpli Elbise Krem
39,99 TL
159,98 TL
%75
Resim Omuz İpli Elbise Pudra
Omuz İpli Elbise Pudra
39,99 TL
159,98 TL
%75
Resim Omuz İpli Elbise Bordo
Omuz İpli Elbise Bordo
39,99 TL
159,98 TL
%75
Resim Omuz İpli Elbise Siyah
Omuz İpli Elbise Siyah
39,99 TL
159,98 TL
%67
Resim Eteği Kloş Elbise Saksmavi
Eteği Kloş Elbise Saksmavi
39,99 TL
119,98 TL
%64
Resim Sıfır Kol Elbise Saksmavi
Sıfır Kol Elbise Saksmavi
19,99 TL
54,90 TL
%64
Resim Sıfır Kol Elbise Haki
Sıfır Kol Elbise Haki
19,99 TL
54,90 TL
%64
Resim Sıfır Kol Elbise Kırmızı
Sıfır Kol Elbise Kırmızı
19,99 TL
54,90 TL
%64
Resim Sıfır Kol Elbise Taş
Sıfır Kol Elbise Taş
19,99 TL
54,90 TL
%75
Resim Üst Dantel Detaylı Elbise Siyah
%64
Resim Dantelli Elbise Haki
Dantelli Elbise Haki
19,99 TL
54,90 TL
%22
Resim Şeritli Elbise Siyah
Şeritli Elbise Siyah
34,99 TL
44,90 TL
%50
Resim Bel Detaylı Elbise Bordo
Bel Detaylı Elbise Bordo
39,99 TL
79,98 TL
%75
Resim Kayık Yaka Elbise Siyah
Kayık Yaka Elbise Siyah
19,99 TL
79,98 TL
%55
Resim Önü Dantelli Elbise Siyah
Önü Dantelli Elbise Siyah
19,99 TL
44,90 TL
%83
Resim Ön Roba Biyeli Elbise Saks
Ön Roba Biyeli Elbise Saks
19,99 TL
119,98 TL

Elbise Modelleri

Kadınların kıyafet seçenekleri arasında en popüler olan kadın elbise modelleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni tasarımları ile vitrinleri doldurmaya başladı. İş hayatından gündelik yaşama, özel günlerden spor aktivitelerine kadar birçok yerde giyilmek için özel tasarlanmış bayan elbise çeşitleri kadınların beğenisine sunuluyor. İş hayatında özellikle tercih edilen sade renkli ve abartısız desenli elbiseler bu sene de iş kıyafeti modasında yerini koruyor. Kıyafetin tamamlayıcısı olarak seçilen ayakkabı ve el çantalarında ise yeni moda ürünler göze çarpıyor. Gündelik hayatta ya da gezmelerde giyilen elbiseler ise çizgili desenleri ve daha çeşitli renkleri ile şimdiden bu senenin modasında kendine bir yer edinmeye başladı. Birçok kadının merakla beklediği ve mağazalarda alıcılarla buluşmuş olan bu senenin moda ürünleri, internet üzerinden de online sipariş yolu ile hizmete sunulmuştur. İnternet alışverişi için geliştirilen güvenlik sistemleri ile birlikte kredi kartı veya diğer ödeme araçları kullanılarak online satış işlemleri güvenli bir şekilde yapılabiliyor. Mağazaları gezerek alışveriş yapma imkânı olmayan kadınlar için fırsat niteliğinde olan internet mağazası, hızlı kargo hizmeti ile alınan elbiselerin kısa zamanda müşterilerin eline ulaşmasını sağlıyor.

Özel Günler İçin Elbise Seçimi

Düğün, nişan ya da nikah töreni gibi özel günler ile açılışlar, kokteyller ve davetler gibi etkinliklerde aradığı şıklığı bulabilmek için birçok kadın kısa ya da uzun elbise modelleri giymeyi tercih ederler. Bunun yanında lise ya da üniversite mezuniyet törenlerinde güzel bir anı yaratabilmek için özel tasarım elbiseler satın alınıyor. Önemli günlerde giymek için elbise seçilirken bazı durumlar göz önünde bulundurulmalıdır. İlk olarak vücudun yapısına göre elbise uzunluğu ve bedeni belirlenmelidir.Planlanan organizasyonun gece ya da gündüz olması elbise seçimini etkilemektedir. Gece davetleri için seçilen uzun elbise modelleri genellikle koyu renk tonlarında olmaktadır. Bununla birlikte gündüz etkinliklerinde giyilen açık renkli kısa elbise modelleri gün ışığı altında hoş bir görüntü oluşturacaktır. Elbise seçiminden sonra yapılması gereken, elbiseyi en iyi bir biçimde tamamlayacak ayakkabı, takılar ve çanta gibi giyim aksesuarlarını bulmaktır. Elbisenin rengi ile birlikte güzel bir görüntü oluşturacak renkte seçilen ayakkabılar, istenilen şıklığın yakalanmasını sağlayacaktır. Ayrıca sade ancak şık bir takı, kıyafet kombinini tamamlamak için idealdir. Önemli günlerde davetliler üzerinde güzel bir izlenim oluşturabilmek için aranılan elbise çeşitleri internet mağazasında satışa sunulmuştur. Kolay satın al hizmeti ile alınan ürünler, memnun olunmadığı durumlarda iade edilebilir veya seçilecek bir başka ürün ile değişimi yapılabilir.

Uygun Fiyatlı Şık Elbise Modelleri

Kaliteli ve şık tasarımlı bir elbise giymek birçok kadın için önemli bir konu olsa da kimi zaman kalite ile birlikte gelen yüksek fiyatlar buna engel olabiliyor. Zarafetinden ödün vermek istemeyen ancak kıyafet alışverişine yeterli bütçeyi ayıramayan kadınlar ucuz elbiseler bulabilecekleri yerlerden alışveriş yapmayı tercih ediyorlar. Özellikle yenice ekonomik bağımsızlığını kazanmış genç kadınlar, uygun fiyattan satın alabilecekleri genç elbise modelleri satan mağazalara gidiyorlar. Kumaş kalitesine önem veren ve aynı zamanda fiyat seçeneklerini herkesin karşılayabileceği şekilde düzenleyen internet sitesinde, aranılan ürünler indirimli olarak satın alınabilir. İndirimin yanı sıra taksitli alışveriş hizmeti ile müşterilere ödeme kolaylığı sağlanıyor. Kredi kartı limitinin dolu olduğu durumlar ya da tercihen kredi kartı kullanmayan kişiler için ürün teslimi sırasında kapıda ödeme hakkı sunuluyor. Bu hizmetler sayesinde alışveriş yapmak oldukça kolay bir hale geliyor.