Kargom Nerede
WhatsApp İletişim
%70
Resim Desenli Renkli Çanta Orange Laci
Desenli Renkli Çanta Orange Laci
SEPETTEKİ FİYATI: 10,43 TL
14,90 TL
34,99 TL
Resim Kutu Form Omuz Çantası Lacivert
Kutu Form Omuz Çantası Lacivert
SEPETTEKİ FİYATI: 24,49 TL
34,99 TL
Resim Kutu Form Omuz Çantası Vizon
Kutu Form Omuz Çantası Vizon
SEPETTEKİ FİYATI: 24,49 TL
34,99 TL
Resim Omuz Çantası Ekru
Omuz Çantası Ekru
SEPETTEKİ FİYATI: 24,49 TL
34,99 TL
Resim Omuz Çantası Kırmızı
Omuz Çantası Kırmızı
SEPETTEKİ FİYATI: 24,49 TL
34,99 TL
Resim Omuz Çantası Pudra
Omuz Çantası Pudra
SEPETTEKİ FİYATI: 24,49 TL
34,99 TL
Resim Ön Fermuarlı Çanta Taba
Ön Fermuarlı Çanta Taba
SEPETTEKİ FİYATI: 10,49 TL
14,99 TL
Resim Üçgen Form Omuz Çantası Bordo
Üçgen Form Omuz Çantası Bordo
SEPETTEKİ FİYATI: 24,49 TL
34,99 TL
Resim Üçgen Form Omuz Çantası Gri
Üçgen Form Omuz Çantası Gri
SEPETTEKİ FİYATI: 24,49 TL
34,99 TL
Resim Üçgen Form Omuz Çantası Pudra
Üçgen Form Omuz Çantası Pudra
SEPETTEKİ FİYATI: 24,49 TL
34,99 TL
Resim Zımba Detaylı Omuz Çantası Kahve
Zımba Detaylı Omuz Çantası Kahve
SEPETTEKİ FİYATI: 24,49 TL
34,99 TL
Resim Zincir Detaylı Omuz Çantası Taba
Zincir Detaylı Omuz Çantası Taba
SEPETTEKİ FİYATI: 24,49 TL
34,99 TL
Baykuş Baskılı Deniz Çanta Mavi
Baykuş Baskılı Deniz Çanta Mavi
SEPETTEKİ FİYATI: 34,99 TL
49,99 TL
Baykuş Baskılı Deniz Çanta Siyah
Baykuş Baskılı Deniz Çanta Siyah
SEPETTEKİ FİYATI: 34,99 TL
49,99 TL
Geometrik Desenli Renkli Deniz Çanta Sarı
Geometrik Desenli Renkli Deniz Çanta Sarı
SEPETTEKİ FİYATI: 34,99 TL
49,99 TL

Çanta Modelleri

Çantalar kadınlar için her zaman en önemli aksesuarlardan biri olmuştur. Giyilen kıyafeti en iyi şekilde tamamlayacak bir çanta ile istenilen şıklığı tam olarak yakalamak mümkün olmaktadır. Bu nedenle kadınlar çanta alışverişi yaparken daha fazla inceleme yaparlar ve mümkün olduğu kadar çok model denemek isterler. Yeni sezonun bayan çanta modelleri incelendiğinde şıklığın yine ön planda olduğu ancak rahat kullanılan çanta planlarının çoğalmaya başladığı görülebilir. Özellikle iş hayatında etkin bir role sahip olan iş kadınları, profesyonelliklerini en şık biçimde yansıtacak çantalar ararlar. Bununla birlikte gece etkinliklerinde, davetlerde ya da nikah gibi özel günlerde kullanılmak üzere tasarlanmış çantalar en çok rağbet gören modeller arasındadır. Birçok kadının dolabında vazgeçilmez bir yeri olan çantalara ulaşmak için internetteki online satış merkezlerinden güvenli bir şekilde çanta alışverişi yapılabilir. Teslimat konusunda sorun yaşanmaması için hızlı kargo servisi de sunulmaktadır. Bununla birlikte internet üzerinden yapılan satın al işlemlerinde indirimli fiyatlar çekilişler ve hediye kazanma fırsatları da vardır.

Kıyafete Uygun Çanta Seçimi

Piyasada çok sayıda kadın çanta modeli bulunabilir. Bu model çeşitliliğinin sonucu olarak kadın çanta fiyatları da farklı seçenekler halinde karşımıza çıkabilir. Ancak önemli olan konu, bu seçenekler arasından giyilen elbiselere en uygun olabilecek çantanın uygun fiyatlı seçeneğinin bulunabilmesidir. Birçok kadının günlük hayatı koşuşturmacalar içerisinde geçmektedir. Sabah erken saatlerde başlayan bu koşuşturma sırasında ihtiyaç duyulabilecek kişisel eşyaların her zaman kişinin yanında olması gerekir. Bu eşyaların rahatlıkla ve eksiksiz bir şekilde taşınabilmesi için seçilecek çanta modelinin geniş ve aynı zamanda taşınmasının kolay olması koşuşturmanın kolay bir şekilde atlatılmasına yardımcı olabilir. Bu çantaların taşınması sırasında zorluklarla karşılaşılmaması ve taşınırken kişide sırt ya da omuz ağrısına sebep olmaması için çanta askılarının rahat olması gerekir.Ancak her zaman geniş çanta kullanmak mümkün olmaz. Önemli bir etkinlikte giyilecek bir gece elbisesinin yanında geniş ve büyük bir çanta kullanmak çoğu zaman uygun olmaz. Böyle durumlarda kullanılacak çantaların yalnızca telefon, cüzdan ya da anahtar gibi önemli eşyaları içinde barındırabilecek büyüklükte olması yeterli olmaktadır. Çantanın kullanım alanı ne olursa olsun ortak özellik çantanın dayanıklı olması gerektiğidir. Şık ve aynı zamanda kaliteli bir yapıya sahip olan bir çantayı yıllar boyunca bozulmadan kullanmak mümkün olur.

Çanta Alışverişlerinde Ekonomik Çözümler

İş ortamından spor salonuna, alışverişten düğüne kadar günlük hayatın birçok yerinde kadınlar çantalarını yanlarında taşırlar. İhtiyaç duyabilecekleri her türlü eşyayı, cüzdanı ve telefonu taşımak için çantalar en uygun araçtır. Bu nedenle birçok bayan çanta seçimine özen gösterir. Ancak lüks modellerin pahalı olması nedeni ile kadınlar kimi durumda ucuz bayan çanta modelleri arasından seçim yapmak durumunda kalabilirler. Çantalarda tasarımın ve kullanışlılığın önemli olması sebebiyle hanımlar beğendikleri çanta modellerini en uygun fiyattan almak için çeşitli yerlerden fiyat alırlar. Günümüzde kalitesine göre ucuz olan bayan çanta fiyatları online sipariş yapılabilen internet mağazalarında bulunabilir. Bu online mağazalarda indirimli sunulan uygun fiyatın yanı sıra ödeme için de hanımlara kolaylıklar sağlanır. Ödemelerin internet üzerinden kredi kartı ile ya da çanta teslim edilirken kapıda nakit olarak yapılabilmesi mümkündür. Çantaların modelinden ya da kullanımından memnun olunmadığı zaman istenilen alternatif bir model ile değişimi kolaylıkla yapılabilir. Bununla birlikte değiştirmek için uygun modelin seçilememesi durumunda ürünün iadesi yapılarak ödenen ücret geri ödenir.